ارسال اس ام اس انبوه هدفمند

چنانچه قصد ارسال پیامک به تعداد زیاد داشته باشید، می توانید بدون خرید سامانه پیام کوتاه پیامک های خود را از طریق ما ارسال نمائید و گزارش ارسال را دریافت نمائید. در این روش به ازای هر سفارش علاوه بر هزینه پیامک های ارسالی، دستمزد ارسال نیز دریافت می گردد. اما ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم در صورتیکه نیاز به ارسال دائم و مکرر دارید، با خرید پنل پیامکی سارنگ اس ام اس، خودتان نسبت به ارسال پیامک اقدام نمائید.

چنانچه تعداد ارسال های شما به دفعات نیست و بعنوان مثال یک یا چند بار بصورت محدود قصد ارسال پیام کوتاه را دارید می توانید سفارش ارسال انبوه به شماره های خود را به ما بسپارید.

null

بانک شماره جامع و به روز

null

ارسال بر اساس کد پستی

null

ارسال بر اساس سن و جنسیت

null

بانک شماره موبایل مشاغل

هزینه ارسال اس ام اس انبوه

در صورتی که بخواهید ارسال پیامک انبوه توسط سارنگ اس‌ ام‌ اس انجام گردد، تعرفه ارسال هر پیامک به تعداد گیرندگان شما بستگی دارد و هزینه ارسال پیامک انبوه با تعداد گیرندگان شما رابطه معکوس دارد، هرچه تعداد مخاطبین شما برای ارسال پیامک انبوه بیشتر باشد هزینه ارسال هر پیامک کمتر خواهد شد و هرچه تعداد مخاطبین شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی کمتر باشد، هزینه ارسال هر پیامک بیشتر خواهد بود.

در صورتیکه خودتان پنل پیامکی تهیه نمائید، نوع پنل پیامکی شما هزینه ارسال پیامک را نیز تعیین می نماید. در صورتیکه پنل حرفه ای را تهیه نمائید هزینه ارسال پیامک برای شما کمتر خواهد بود.

تعداد ارسال پیامک هزینه ارسال هر پیامک
تا ۱۰ هزار پیامک ۱۵ تومان
از ۱۰ هزار تا ۲۰ هزار پیامک ۱۴ تومان
از ۲۰ هزار تا ۵۰ هزار پیامک ۱۲ تومان
از ۵۰ هزار پیامک تا ۱۰۰ هزار پیامک ۱۱ تومان
بیشتر از ۱۰۰ هزار پیامک تماس بگیرید ( ۰۹۳۳۵۶۳۴۰۸۸ )

ارسال پیام صوتی، شیوه جدید تبلیغاتی است که شما صدای خود را ضبط نموده و در سامانه پیامک قرار می‌دهید، سامانه بصورت خودکار با مخاطبین شما تماس گرفته و صدای از قبل تعیین شده را پخش می‌ نماید. برای ضبط صدا می توانید از خدمت ضبط صدا سارنگ اس ام اس استفاده نمائید.همین الان با ما تماس بگیرید و سفارش ارسال پیام صوتی انبوه را ثبت نمایید.

۴۰۸۸  ۵۶۳  ۰۹۳۳

null

خط خدماتی بدون نیاز به سفته

جهت ارسال پیامک نظیر ( اعتبار سنجی، کدفعال سازی و ... ) از طریق سامانه پیامک شما می‌بایست جهت ارسال به شماره هائی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند، از خطوط خدماتی استفاده نمائید.

null

بانک جامع شماره موبایل مشاغل

بانک جامع شماره موبایل مشاغل و اصناف در سامانه سارنگ اس ام اس افزوده شد است و شما از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک شماره موجود می توانید پیامک هدفمند خود را ارسال نمایید.

null

ارسال وب سرویس

ارسال از طریق وب سرویس به شما امکان ارسال پیامک از وبسایت و یا نرم افزار جهت ارسال کدهائی مانند ( ثبت نام، تائیدیه، فعال سازی و ... ) را خواهد داد.

null

ارتباط با مشتریان

برای ارتباط هر چه بهتر با مشتریان، از ارسال هائی نظیر ( نظرسنجی پیامکی، برگزاری مسابقه پیامکی، اعلام تاریخ سررسید چک، اعلام موعد اقساط و ... ) می توانید استفاده نمائید.

سارنگ اس ام اس؛ قابلیت ارسال پیامک به سراسر دنیا ...

فهرست